неділю, 6 серпня 2017 р.

Чемпіонат світу з гірського бігу на довгу дистанцію 2017

6 серпня 2017 в італійському містечку Премана знову свято гірського бігу. Чемпіонат світу з гірського бігу на довгу дистанцію проходив одночасно з відкритим забігом. Всім спортсменам потрібно було подолати дистанцію 32 км з загальним набором висоти 2400 м.

У чоловіків переможцем став Петро Маму з Ерітреї, він подолав дистанцію за 3:12:51 (тиждень тому він був лише п'ятим на Чемпіонаті світу з класичних гірських дистанцій). Другим, на радість місцевої публіки, фінішував італієць Франческо Пуппі 3:14:37. А бронзовим призером став Паскаль Еглі з Швейцарії 3:18:13.

Сергій Попов

Найшвидшим з українців став Сергій Попов, він з результатом 4:05:41 посів 46-е місце. Олексій Кононенко 70-й 4:36:38. Валерій Шипунов 72-й 4:46:11 і Костянтин Желєзов 74-й 4:47:42
Всього серед чоловіків фінішувало 76 учасників чемпіонату, а разом з відкритим забігом 380 бігунів.

У жінок чемпіонкою світу стала італійка Сільвія Рампацо, її результат 3:56:45. Срібною призеркою стала Касі Енман з США 3:57:30. А бронза в румунки Деніси Драгомир 3:59:34.
Всього серед жінок в чемпіонаті взяли участь 48 учасниць. Україну представляли троє спортсменок: